Зміни до декларації з ПДВ та порядку заповнення податкової накладної

Новини E-DOC: Зміни до декларації з ПДВ та порядку заповнення податкової накладноїНаказом МФУ №503 від 25.05.16 р внесені зміни до деяких нормативно-правові актів Мінфіну, серед яких декларація з ПДВ та порядок заповнення податкової накладної.

Що змінилося?

Порядок виписки зведених ПН на операції з постачання електричної та/або теплової енергії вугілля та/або продуктів його збагачення, які мають безперервний або ритмічний характер постачання приведений у відповідність з діючими нормами Податкового Кодексу.

Внесені зміни до форми Декларації з ПДВ:

  • Додаток 2 викладено в новій редакції «Довідка про суму від’ємного значення звітного (податкового) періоду, яке зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду».
  • Додаток 3 «Розрахунок суми бюджетного відшкодування» доповнено новою таблицею 2. В ній розшифровуються суми ПДВ, фактично сплачені у попередніх і звітному періодах постачальникам товарів/послуг або до держбюджету.
  • Додаток 5: з таблиці 1 виключено рядки «300000000000» і «500000000000»; з таблиці 2 вилучено рядок «всього за основною ставкою та ставкою 7%».
  • Додаток 9 – примітка «*» викладено в новій редакції: «* Дванадцять попередніх послідовних звітних (податкових) періодів сукупно. Для новоствореного платника – звітний податковий період».

Офіційне опублікування наказу МФУ №503 очікується 1 липня 2016р., після чого він набуде чинності.

Нагадаємо, що формування і відправка зведених податкових накладних та декларації з ПДВ в сервісі електронного документообігу E-DOC здійснюється завжди відповідно актуальних формам.