Змінилися назви та коди управлінь ПФУ

Новини E-DOC: через реорганізацію територіальних органів ПФУ змінилися коди та назви ПФУ, що необхідно врахувати при складанні звіту по ЄСВ в електроному виглядіСервіс E-DOC повідомляє, що Постанова КМУ №1055 про деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України, що було прийняте 16.12.2015р., вже реалізовано і по всій країні проведено реорганізацію територіальних органів ПФУ. Перетворення були необхідні для поліпшення якості надання послуг, а також ефективного та економного використання людських, матеріальних і фінансових ресурсів Фонду.

По-перше, об’єднуючи деякі територіальні органи ПФУ, досягається організаційна мета, що дозволяє поліпшити якість роботи у пенсійній системі. По-друге, головною одиницею обслуговування громадянина стає точка надання послуг (фронт-офіс), яка розташована за місцем знаходження управління Пенсійного фонду в районі. Об’єднання двох або трьох окремих районних управлінь в одну юридичну особу збільшить доступність і якість пенсійних послуг. По-третє, це оптимізація, насамперед, керівного складу Пенсійного фонду, яка дозволить користуватися сервісом без довготривалого збору підписів, віз і погоджень.

Страхувальники та застраховані особи зможуть безперешкодно вирішувати всі питання щодо пенсійного забезпечення, отримання довідок, подавати звітність та отримувати роз’яснення.

Також планується введення автоматичного формування заяви про призначення пенсії, оцифровка всіх наданих документів і формування електронної пенсійної справи, що допоможе оперативній роботі із призначення пенсій.

Звертаємо увагу платників податків, що у зв’язку із зазначеною реорганізацією змінилися назви та коди управлінь ПФУ.

Звітність до Пенсійного фонду України можна подавати з будь-облікової системи через сервіс електронного документообігу E-DOC. При підготовці звітності щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в електронній формі, скористайтесь переліком оновлених кодів та назв територіальних органів ПФУ.

Наприклад, у Києві об’єднується 10 районних управлінь Фонду, в результаті чого буде утворено:

Правобережне об’єднане управління ПФУ р. в Києві – код 26314:

03150, м. Київ, вул. Антоновича, 70, код ЄДРПОУ 40375920, тел. 200-88-57

  • Голосіївський район
  • Святошинський район
  • Солом’янський район

Лівобережне об’єднане управління ПФУ р. в Києві – код 26324:

02225, м. Київ, вул. Каштанова, 6, код ЄДРПОУ 40379527, тел. 547-51-09

  • Дарницький район
  • Деснянський район
  • Дніпровський район

Центральне об’єднане управління ПФУ р. в Києві – код 26334:

04070, м. Київ, вул. Борисоглібська, 14 (для листування: 01601, м. Київ, вул. Крутий спуск,4), код ЄДРПОУ 40376133, тел. 234-65-13

  • Оболонський район
  • Печерський район
  • Подільський район
  • Шевченківський район

Завантажити перелік територіальних органів Пенсійного фонду України, що реорганізуються шляхом злиття з новими назвами та кодами можна за посиланням від ДФС: http://sts.gov.ua/data/material/000/182/249001/PFU.xls