Зміни до Порядку нарахування і сплати ЄСВ за деякі категорії застрахованих осіб

Новини E-DOC: Зміни до Порядку нарахування і сплати ЄСВ за деякі категорії застрахованих осібВнесено зміни до Порядку нарахування і сплати ЄСВ за деякі категорії застрахованих осіб, – повідомляється на сайті «Урядовий портал».

Постанова КМУ №385 від 24.06.2016г. «Про внесення змін до Порядку нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб» прийнято відповідно до положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо збалансованості бюджетних надходжень в 2016 році» .

Зазначеним Законом були внесені зміни в Закон України «Про збір та облік ЄСВ», після яких єдиний внесок для всіх категорій осіб було встановлено в розмірі 22% бази його нарахування, а максимальна величина бази нарахування ЄСВ змінена з 17 до 25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Сервіс E-DOC зазначає, що така постанова Кабміну дозволить привести у відповідність до норм Закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» положення Порядку нарахування та сплати ЄСВ за деякі категорії застрахованих осіб, який був затверджений постановою КМУ №178 ще в 2011р.

Сервіс електронного документообігу E-DOC дозволяє легко і швидко налаштувати про налаштувати бізнес-процеси будь-якої компанії, яка обмінюється первинними, правовими і фінансовими документами зі своїми партнерами.