Законодавчі зміни в застосуванні касових апаратів (РРО)

E-DOC: Законодавчі зміни в застосуванні касових апаратів (РРО) 2017E-DOC продовжує розглядати законодавчі зміни, які набрали чинності з 1 січня 2017р. Зокрема, внесено зміни до Закону “Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, якими значно розширено коло суб’єктів, які зобов’язані застосовувати РРО.

Щодо законодавчих змін в частині застосування реєстраторів розрахункових операцій проіноформіровала ДФС в Тернопільській області. Також видно відеораз’ясненія на цю тему.

В дане коло суб’єктів, які мають застосовувати РРО з початку 2017р., потрапили всі торговці технічно складними побутовими товарами, які підлягають гарантійному ремонту. Так, при розрахунках з покупцями зазначеної техніки тепер повинні будуть застосовувати РРО:

1) Виробники (для них скасували пільгу, передбачену п. 1 ст. 9 Закону про РРО)

2) Підприємці – платники єдиного податку незалежно від обсягу доходу (навіть якщо він менше 1 мільйона гривень)

3) Фізичні особи, які торгують на ринках за готівковий розрахунок;

4) Торговці при продажу техніки в кіосках, з лотків та розносок.

Далі докладніше про застосування РРО в відео Тернопільської ДФС, в якому роз’яснення надає заступник начальника управління – начальник відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями ГУ ДФС в Тернопільській області Андрій Вегера: