Як відобразити доходи, виплачені фізособам, у Формі № 1ДФ

Новини E-DOC: заповнення форми 1ДФПодатківці в листі від 13.06.2016р. №1883/10/14-29-13-01-11 роз’яснили порядок заповнення податкового розрахунку за формою №1ДФ у розділі I «Суми доходу, нарахованого на користь фізосіб, і суми утриманого з них податку».

У розділі I слід відображати відомості:

  • Графа 3а «Сума нарахованого доходу» – дохід, нарахований фізособі відповідно до ознаки доходу згідно з довідником ознак доходів;
  • Графа 3 «Сума виплаченого доходу» – сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом;
  • Графа 4а «Сума нарахованого податку» – сума податку, нарахованого та утриманого з доходу, нарахованого платнику відповідно до законодавства;
  • Графа 4 «Сума перерахованого податку» – фактична сума перерахованого податку до бюджету;

У рядку «Військовий збір» слід відображати загальну суму нарахованого доходу, загальну суму виплаченого доходу, загальну суму нарахованого військового збору і загальну суму перерахованого в бюджет військового збору.

Дані повинні бути відображені в грошовій формі (у гривнях з копійками). При цьому відомості про фізособу, якому були нараховані доходи, з яких і утримується військовий збір, не зазначаються.

Сервіс E-DOC звертає увагу, що в розділі I форми №1ДФ відображається сума виплаченого доходу без вирахування з неї сум нарахованих податків і зборів, які відповідно до закону стягуються за рахунок доходу найманої особи.

При цьому графи 3, 3а та 4, 4а в рядках «Військовий збір» розділу II розрахунку за формою №1ДФ заповнюються аналогічно відповідних граф розділу I.