Терміни по сплаті ЄСВ у 2017 році

 E-DOC уточнює терміни сплати підприємцями єдиного соціального внеску в 2017 році.Після численних податкових змін, E-DOC уточнює терміни сплати підприємцями єдиного соціального внеску в 2017 році.

За повідомленням ДФС, терміни сплати єдиного внеску для ФОП у 2017 році залишаться незмінними.

Так, ФОП на спрощеній системі оподаткування зобов’язані сплачувати єдиний соціальний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, наступного за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

ФОП на загальній системі сплачують єдиний внесок, нарахований за календарний рік, до 10 лютого наступного року.

Особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, зобов’язані сплатити ЄСВ, нарахований за календарний рік, до 1 травня наступного року.

Зазначені терміни зафіксовані в Законі про ЄСВ, остання редакція якого набрала чинності з 1 січня 2017р. Кожен підприємець може знайти інформацію щодо себе в ст. 9 Закону «Порядок обчислення і сплати єдиного внеску».

Нагадаємо також, що звітуючи по ЄСВ, якщо підприємцем було надано звіт, а після – виявлена помилка, то до закінчення терміну подачі звітності ЄСВ помилки можна виправити і надіслати електронний звіт в податкову знов або подати його в паперовому вигляді.