Сервіс E-DOC обирають навіть конкуренти

Сервіс E-DOC обирають навіть конкурентиНовий сервіс електронного документообігу E-DOC, в якому юридичні особи та ФОП на будь-якій системі оподаткування ведуть обмін первинними та іншими юридично значимими документами, стрімко набирає популярність.

Команді розробників 27 липня 2016 р. стало відомо, що один з конкурентів успішно зареєструвався в сервісі і навіть встиг оплатити певний тарифний пакет. Приємно усвідомлювати, що був розроблений унікальний сервіс, на який може слугувати прикладом на конкурентному ринку.

Нагадаємо, що компанія «Е-КОМ» наприкінці 2015 р. анонсувала запуск нового сервісу E-DOC. Він дозволяє швидко і безпечно обмінюватися податковими накладними, коригуваннями до них, електронними договорами, актами, додатковими угодами, комерційними документами (актами прийому товару за кількістю та якістю, рахунок-фактурами, товарною специфікацією та ін.) із накладенням електронного цифрового підпису (ЕЦП).

На поточний момент продовжує діяти акція вільного доступу до повного функціоналу сервісу протягом 30-и днів без оплати рахунку.

E-DOC – сервіс з обміну електронними документами з ЕЦП, про який мріють навіть конкуренти.