Продовжуємо подавати алкогольно-тютюнову звітність

Новини E-DOC: Продовжуємо подавати алкогольно-тютюнову звітністьЗаконопроект №2498а від 11.08.2015г. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення дозвільних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності» Верховна Рада не підтримала у другому читанні на засіданні 14 червня.

Сервіс E-DOC нагадує, що законопроектом пропонується скасувати необхідність звітувати перед ДФС щодо обігу алкоголю і тютюну для суб’єктів роздрібної торгівлі. Більшість з них є представниками малого бізнесу і алкогольно-тютюнова звітність досить ускладнює їх діяльність. Тому, з метою лібералізації та дерегуляції підприємницької діяльності й був розроблений такий законопроект.

Крім цього, в ньому йдеться про скасування ліцензування експорту та імпорту спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів.

Численні звернення до ДФС з проханням скасувати алкогольно-тютюнову звітність мали однозначну відповідь – це можливо лише після прийняття урядового законопроекту. І, так як народні депутати провалили 14 червня 2016р. прийняття законопроекту №2498а, виробники та реалізатори алкогольних напоїв і тютюнових виробів продовжують подавати алкогольно-тютюнову звітність й надалі.