Порядок заповнення додатка 3 декларації з ПДВ

Новини E-DOC: Порядок заповнення додатка 3 декларації з ПДВЯк заповнити додаток 3 «Розрахунок суми бюджетного відшкодування» до декларації з ПДВ нагадали податківці на своєму інформаційному ресурсі «ЗІР» в категорії 101.20.

Додаток 3 до податкової декларації з ПДВ заповнюється наступним чином:

  • Рядок 1 – необхідно вказати суму від’ємного значення, яка не перевищує суму, обчислену відповідно до п. 200-1.3 Податкового Кодексу на момент подачі декларації, за вирахуванням суми, що була зарахована до зменшення суми податкового боргу з ПДВ (рядок 20 – рядок 20.1 декларації).
  • Рядок 2 – необхідно відобразити суму рядка 1, яка фактично сплачена в попередніх і звітному (податкових) періодах постачальникам товарів/послуг або до держбюджету.
  • Рядок 3 – вказати суму, яка підлягає бюджетному відшкодуванню. Значення цього рядка не може перевищувати значення рядка 2. Також, сума, зазначена в рядку 3 переноситься до рядка 20.2 декларації 0110.

Актуальну форму декларації з ПДВ можна подати через сервіс E-DOC.

Також нагадуємо, що в разі переплати або помилково перерахованої сплати по ПДВ, необхідно написати заяву на повернення й ці кошти будуть зараховані на рахунок платника в СЕА ПДВ.