Перейменування вулиць: коли вносити зміни в документи

Новини E-DOC: Перейменування вулиць: коли вносити зміни в документи - роз'яснення МінюстуМін’юст надав роз’яснення щодо необхідності внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) у зв’язку з перейменуванням вулиць, відповідно й про сплату адміністративного збору за внесення змін.

Як відомо, після прийняття Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки» багато вулиць, населених пунктів районних і обласних значень, тощо були перейменовані. У зв’язку з цим, перед усіма суб’єктами господарювання постало питання про внесення відповідних змін у свої документи.

переименование улицы не обязывает меня регестрацию украина

У своєму листі Міністерство юстиції зазначає, що в Законі про декомунізацію не визначається конкретний строк для внесення змін щодо місцезнаходження юридичної особи, місця проживання фізичної особи у зв’язку із зміною назви (перейменуванням) будь-яких топонімів в Україні.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що з документами можна не поспішати. Суб’єкти господарювання можуть вносити зміни про назву вулиці в загальному порядку за нагоди внесення змін до своїх установчих документів, які пов’язані із зміною складу своїх засновників, власників, структури управління і т. п.

Мінюст про переоформлення документів з причин перейменування вулиць_E-DOC

Сервіс E-DOC також звертає увагу підприємців, які здійснюють господарську діяльність із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (РРО), на коментар податківців, які вважають, що після внесення змін в правовстановлюючі документи РРО необхідно перереєструвати.