Партнери

СТАТИ ПАРТНЕРОМ

Чому нашим партнерам вигідно з нами працювати?

partnerfirst

Шановні колеги, якщо ви зайшли на цю сторінку, то ви шукаєте нові можливості для доходу в бізнесі. І ми гарантуємо, що отримавши партнерство E-COM, ви отримаєте унікальну можливість стати учасником найдинамічно зростаючого ринку EDI (англ. Electronic data interchange — електронний обмін даними) з доходом прямо пропорційним вашій активності.

Для того, щоб стати повноцінним партнером E-COM необхідно заповнити анкету реєстрації. Якщо у вас є додаткові питання, ви завжди зможете отримати нашу консультацію.

ЗНАЙТИ ПАРТНЕРА КОМПАНІЇ

Шановні клієнти, у даному розділі ви зможете знайти партнера E-DOC на карті google map у вашому місті. Оберіть назву партнера в лівому спливаючому вікні або просто знайдіть його на карті.


РЕФЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИ

розділ знаходиться в розробці

ПАРТНЕРИ АЦСК

KS.logo

Електронний цифровий підпис — обов’язковий реквізит будь-якого електронного документу, що дозволяє однозначно ідентифікувати автора. ЕЦП — результат криптографічного перетворення даних, що накладається за допомогою особистого ключа та перевіряється відкритим ключем.

Акредитований центр сертифікації ключів ТОВ «КС» використовує у своїй діяльності і надає своїм користувачам надійні засоби електронного цифрового підпису (ЕЦП), які мають діючі експертні висновки.

АЦСК ТОВ «КС» співпрацює з найбільшим розробником надійних засобів ЕЦП в Україні — Приватним акціонерним товариством «Інститут інформаційних технологій», розробками якого користуються як приватні підприємства, так і державні установи, які призначені для реалізації регламентних процедур та обслуговування сертифікатів відкритих ключів користувачів, надання послуг фіксування часу, засобів ЕЦП і шифрування, а також засобів генерації особистих і відкритих ключів.

Порядок експлуатації комплексу відповідає вимогам правил посиленої сертифікації. Посилений сертифікат ключа від АЦСК “КС” може використовуватися і фізичними особами, і в корпоративному діловодстві, і в державних органах. ЕЦП від АЦСК “КС” об’єднує кращих розробників програмного забезпечення, які створюють системи електронного документообігу для різних сфер господарської діяльності.

imlogoall

Отримати електронний цифровий підпис