Оновлена Інструкція про порядок нарахування і сплати ЄСВ

Новини E-DOC:  набирає чинності наказ Мінфіну №393 від 28.03.2016 із оновленою Інструкцією про порядок нарахування і сплати ЄСВСьогодні, 17 травня 2016г., набирає чинності наказ Мінфіну №393 від 28.03.2016 р., який представляє платникам податків нову редакцію Інструкції про порядок нарахування і сплати ЄСВ.

В оновленій Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування встановлена єдина ставка внеску у розмірі 22%. Також, виключено норми щодо розміру ЄСВ залежно від класу професійного ризику.

Даний Наказ є важливою складовою приведення у відповідність з нормами чинного законодавства пунктів Інструкції щодо добровільної сплати єдиного внеску та порядку укладання договорів про добровільну участь. Так як з 1 січня 2016р. всі ФОП виключені з переліку платників, які мають право на добровільну сплату ЄСВ.

Сьогодні очікується офіційна публікація Наказу і з того моменту він набуде чинності. А повну інформацію про те, як правильно заповнити звітність з ЄСВ, ви завжди можете знайти на сайті сервісу E-DOC.