Інтеграція

Інтеграція — це простий і зручний електронний документообіг в вашій звичній обліковій системі. Фахівці компанії розроблять індивідуальне інтеграційне рішення, реалізують пілотне тестування і підключать до електронного документообігу ваших контрагентів.

Для великих і середніх компаній необхідний індивідуальний підхід, який максимально вирішує цілі і завдання бізнесу в рамках автоматизації бізнес-процесів, оптимізації операційних витрат і дозволяє всім учасникам працювати в єдиному середовищі. Таким чином, формується замкнений бізнес-процес у роботі з електронним і юридично значущим документообігом: як всередині компанії, так й з її партнерами.

Переваги інтеграції в вашу облікову систему

Безпечний
обмін
Оптимізація
бізнес-процесу

Будь-яка
облікова система
Швидкість
роботи
Економія
грошових коштів

Наші клієнти передали


log

електронних документів

Всім клієнтам доступна зручна і функціональна веб-версія всеукраїнського сервісу E-DOC. Виходячи з нашого професійного досвіду, для компаній з великим щомісячним обсягом документообігу від 150 документів, оптимальним рішенням є інтеграція з існуючою обліковою системою. Для власників будь-яких облікових систем (1С, SAP, MS Dynamics, Oracle) пропонуються наступні варіанти інтеграції.

 

Якщо у вас залишилися додаткові питання, просто заповніть поля в формі зворотного зв’язку і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.

 
 

Замовте зворотній дзвінок

і наш менеджер зателефонує вам