Автопром

Pic-for-car-1Всеукраїнський сервіс E-DOC – це просте і зручне онлайн рішення, яке дозволяє перевести взаємодію між партнерами і контрагентам автомобільної галузі в електронний вигляд. Це можливо завдяки сучасним інноваційним технологіям EDI. EDI (EDI – Electronic Data Interchange – електронний документообіг) – це технологія, завдяки якій відбувається обмін цифровою інформацією комерційного і юридичного значення між контрагентами. Передача інформації відбувається на підставі міжнародних стандартів, які гарантують безпечну передачу та конфіденційність.

Чому виникає необхідність впровадження EDI-технологій в автомобільній промисловості?

Справа в тому, що в процесі виробництва і подальшого продажу автомобілів та запчастин виникає безліч супровідних паперових документів. Цими документами обмінюються виробники і дистриб’ютори, а як відомо папір – не дуже надійний носій інформації, тому що завжди залишається ризик втрати документів.

Ні для кого не секрет, що в будь-якому офісі документи створюються в електронному вигляді, але більше 80% з них роздруковуються (для візування, повідомлення, узгодження і т.д.). Цей підхід збільшує витрати компанії на витратні матеріали, забирає час співробітників.

Так, якщо взяти середній сумарний робочий час, який співробітники витрачають на обробку паперової версії документів в місяць, ми побачимо, що на це йде від 30% до 60% робочого дня. Більш того, завжди залишається ризик втратити документи й знову витрачати гроші і час на друк, послуги кур’єра і т.ін. Вирішення цих проблем можливе при переході на електронний обмін документами.

Сервіс електронного документообігу E-DOC дозволяє вирішити всі ці проблеми і вибудувати автоматизований ланцюг обміну комерційною та юридичною інформацією між контрагентами.

Переваги роботи в сервісі E-DOC для представників автомобільної галузі:

avtoprom-1

Якщо для вашого бізнесу цікава інтеграція з вашими обліковими системами, то наші фахівці підключать вас до системи EDI.

Якщо у вас залишилися додаткові питання, просто заповніть поля в формі зворотного зв’язку і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.

Замовте зворотній дзвінок

і наш менеджер зателефонує вам